Univest Packaging поділився досвідом введення іновацій в картонній упаковці

Директор з розвитку Univest Packaging, Андрій Липовий виступив із доповіддю на Packaging Innovations Conference 2018, котра відбулась 31 травня, та зібрала ведучих експертів, виробників та споживачів із різноманітних галузей. Доповідь була присвячена інноваціям в картонній упаковці та ґрунтувалась на багаторічному досвіді Univest Packaging.

«Ми не просто відстежуємо новинки та інновації, ми створюємо багатофункціональну упаковку, котра є не тільки вітриною і місцем зберігання товару, але  і дозволяє вирішувати різноманітні задачі. В співробітництві із нашими клієнтами було запроваджено багато власних, та адаптовано безліч закордонних технологій, що дозволило зайняти лідерські позиції на ринку, створити нові, успішні продукти, захистити продукцію від підробок та знизити фінансові втрати від контрафакту», – коментує Андрій Липовий

Також, в презентації розглядались питання того, що можна вважати успішною інновацією, чи можна на етапі запуску визначити її ефективність, а також те, як закордонний досвід можна адаптувати в умовах вітчизняного ринку. Були зазначені приклади конструктивних гібридних рішень. Виступ викликав великий інтерес у користувачів упаковки, оскільки він базувався на практичному досвіді, та успішно реалізованих кейсах.

Доповідь «Картонна упаковка – універсальна платформа для інновацій» доступна за посиланням: Packaging Innovations Conference 2018

 

СЕРТИФІКАТИ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Підрозділ Univest

Univest Packaging являється підрозділом Групи компаній Univest, яка об’єднує декілька напрямків – креативне агенство, виробництво упаковки, типографію, оператора складських та логістичних послуг.

Структура Univest:

Завдяки цьому, ми забезпечуємо повний цикл роботи з клієнтом – від створення дизайну макета і конструкції упаковки до виробництва, зберігання та доставку.

Якість і навколишнє середовище

Виробництво, технологічні  процеси, продукція, що випускається та кваліфікація працівників відповідають високим міжнародним вимогам і нормам поліграфічної індустрії, в т.ч. харчової упаковки.

Це підтверджує:

Сертифікат FSSC 22 000,

Сертифікат ISO 9001:2015,

Сертифікат FSC

               

В компанії регулярно проводяться аудити виробничих процесів незалежними аудиторськими компаніями Bureau Veritas, Intertek, Легалліс, а також компаніями Lactalis, L’Oreal, Disney, McDonald’s, Nestle та іншими.

Політика в області якості ISO

Ліцензія FSC-C-137643

Партнери

За більш ніж 20 років діяльності компанія Univest набула ряд надійних партнерів: постачальників сировини та матеріалів, виробників обладнання та операторів логістичних послуг. Таким чином Univest Packaging може забезпечити всі процеси на вищому рівні – від виробництва до поставки продукції.

Матеріали та сировина

Виробники обладнання

Логістика

Зберігання та доставка

Ми надаємо послуги зберігання продукції та доставки, які забезпечує один із підрозділів Univest, провайдер логістичних послуг Avant Logistic.

  

 

Галузі

Univest Packaging спеціалізується на виробництві упаковки для різних галузей:

Промислова упаковка:

  • Побутова хімія
  • Косметика
  • Електроніка

Харчова упаковка:

  • Кондитерська промисловість
  • Молочна промисловість
  • Чай та Кава
  • Алкоголь та Напої

Фармацевтика

Портфоліо