Конференція «Інновації пакувальників України для фармацевтичної промисловості»

В Києві, у виставковому центрі АККО Інтернешнл 27-29 жовтня відбудеться Міжнародний фармацевтичний конгрес. Програма з’їзду надзвичайно насичена і включає в себе низку науково-практичних заходів. Серед них – конференція «Інновації пакувальників України для фармацевтичної промисловості», яка запланована на 28 жовтня.

Наша делегація буде присутня на конференції, а її представник – Максим Заворотний зробить доповідь про загальні тенденції у фармацевтичній упаковці.

Реєстрація на конференцію безкоштовна, то ж кожен бажаючий може її відвідати та прийняти участь у дискусії.

СЕРТИФІКАТИ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Підрозділ Univest

Univest Packaging являється підрозділом Групи компаній Univest, яка об’єднує декілька напрямків – креативне агенство, виробництво упаковки, типографію, оператора складських та логістичних послуг.

Структура Univest:

Завдяки цьому, ми забезпечуємо повний цикл роботи з клієнтом – від створення дизайну макета і конструкції упаковки до виробництва, зберігання та доставку.

Якість і навколишнє середовище

Виробництво, технологічні  процеси, продукція, що випускається та кваліфікація працівників відповідають високим міжнародним вимогам і нормам поліграфічної індустрії, в т.ч. харчової упаковки.

Це підтверджує:

Сертифікат FSSC 22 000,

Сертифікат ISO 9001:2015,

Сертифікат FSC

               

В компанії регулярно проводяться аудити виробничих процесів незалежними аудиторськими компаніями Bureau Veritas, Intertek, Легалліс, а також компаніями Lactalis, L’Oreal, Disney, McDonald’s, Nestle та іншими.

Політика в області якості ISO

Ліцензія FSC-C-137643

Партнери

За більш ніж 20 років діяльності компанія Univest набула ряд надійних партнерів: постачальників сировини та матеріалів, виробників обладнання та операторів логістичних послуг. Таким чином Univest Packaging може забезпечити всі процеси на вищому рівні – від виробництва до поставки продукції.

Матеріали та сировина

Виробники обладнання

Логістика

Зберігання та доставка

Ми надаємо послуги зберігання продукції та доставки, які забезпечує один із підрозділів Univest, провайдер логістичних послуг Avant Logistic.

  

 

Галузі

Univest Packaging спеціалізується на виробництві упаковки для різних галузей:

Промислова упаковка:

  • Побутова хімія
  • Косметика
  • Електроніка

Харчова упаковка:

  • Кондитерська промисловість
  • Молочна промисловість
  • Чай та Кава
  • Алкоголь та Напої

Фармацевтика

Портфоліо