Клієнти

Створюйте! Ми запакуєм!

Univest Packaging виготовляє упаковку для українських та зарубіжних замовників. Продукція в нашій упаковці доставляється в різні країни Європи та СНД.

В 2012 році ми почали співробітництво та виробництво упаковки для міжнародних компаній – SC Jonson, Henkel, з якими продовжуємо співпрацю і зараз. За ці декілька років ми отримали довгострокові контракти з іншими відомими компаніями, заручившись їхньою довірою та забезпечивши якісною упаковкою, яка відповідає високому рівню продукції в ній. Серед таких компаній: Pepsico, Roshen, Millennium, Bayer, Galina Blanka, Henkel, Movi Health, Корпорация “Arterium” та інші. 

                                                                                                  

СЕРТИФІКАТИ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Підрозділ Univest

Univest Packaging являється підрозділом Групи компаній Univest, яка об’єднує декілька напрямків – креативне агенство, виробництво упаковки, типографію, оператора складських та логістичних послуг.

Структура Univest:

Завдяки цьому, ми забезпечуємо повний цикл роботи з клієнтом – від створення дизайну макета і конструкції упаковки до виробництва, зберігання та доставку.

Якість і навколишнє середовище

Виробництво, технологічні  процеси, продукція, що випускається та кваліфікація працівників відповідають високим міжнародним вимогам і нормам поліграфічної індустрії, в т.ч. харчової упаковки.

Це підтверджує:

Сертифікат FSSC 22 000,

Сертифікат ISO 9001:2015,

Сертифікат FSC

               

В компанії регулярно проводяться аудити виробничих процесів незалежними аудиторськими компаніями Bureau Veritas, Intertek, Легалліс, а також компаніями Lactalis, L’Oreal, Disney, McDonald’s, Nestle та іншими.

Політика в області якості ISO

Ліцензія FSC-C-137643

Партнери

За більш ніж 20 років діяльності компанія Univest набула ряд надійних партнерів: постачальників сировини та матеріалів, виробників обладнання та операторів логістичних послуг. Таким чином Univest Packaging може забезпечити всі процеси на вищому рівні – від виробництва до поставки продукції.

Матеріали та сировина

Виробники обладнання

Логістика

Зберігання та доставка

Ми надаємо послуги зберігання продукції та доставки, які забезпечує один із підрозділів Univest, провайдер логістичних послуг Avant Logistic.

  

 

Галузі

Univest Packaging спеціалізується на виробництві упаковки для різних галузей:

Промислова упаковка:

  • Побутова хімія
  • Косметика
  • Електроніка

Харчова упаковка:

  • Кондитерська промисловість
  • Молочна промисловість
  • Чай та Кава
  • Алкоголь та Напої

Фармацевтика

Портфоліо

НАШИ КЛІЄНТИ